Małe znaczniki PCB UHF są używane głównie do zarządzania narzędziami, takimi jak szybka kolej, samoloty, samochody, narzędzia sprzętowe itp.
Małe znaczniki PCB UHF są formowanym materiałem PCB o właściwościach wodoodpornych, antymetalowych, zapobiegających upadkom, co jest najlepszym wyborem do śledzenia zasobów zewnętrznych / wewnętrznych. Po obu stronach i tylnej naklejce znajdują się otwory do instalacji.
| Protokół powietrzny | EPC klasa 1 Gen2; ISO18000-6C |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 902-928 MHz (dostępny standard UE. dostosowany) |
| Frytkowy rodzaj | Impinj M4QT, dostosowany |
| Przechowywanie wiórów | M4QTchip: EPC 128bits, rezerwa użytkownika 512bits |
| Wydajność odczytu/zapisu | do odczytu/zapisu |
| Zakres przechowywania danych | 50 roku |
| Gwarancja | 1 roku |
| Główny materiał | FR4 |
| Kolor powierzchni | Czarny, czerwony, niebieski, zielony, biały itp. |
| Rozmiar | 10mm *10mm* 3mm/10mm*05mm*3mm/12mm*07mm*3mm/13mm*09mm*3mm/22mm*08mm*3mm,etc. |
| Rozmiar otworu pozycjonującego | średnica 3.6mm |
| Średnica 3.6 mm, odległość środkowa 64.4 mm | -25 ℃ -85 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30 ℃ -11 ℃ |
| Wilgotność przechowywania | 5%-95% |
| Sposób instalacji | za pomocą śruby, nitu, super kleju, 3M300LSE Dwustronna guma |
| Waga | 12g / szt |
| Pakowanie | przez pudełko z kreskówek |
| Test upuszczenia | ukończone przez upuszczenie 200 razy 1 metr nad ziemię |
| Test alkoholowy | uzupełnione 95% stężeniem alkoholu |
| Test benzyny | ukończone przez szorowanie na benzynie 92 # |
| Test naprzemienny w wysokiej i niskiej temperaturze | zakończone przez naprzemienny test w wysokiej temperaturze między -40 ℃-150 ℃ 7 razy w ciągu 2 kolejnych dni |
| RoHS | surowiec SGS przeszedł; |
| Klasa IP | IP63, ulepszony do IP65 po malowaniu natryskowym |
| Naprawiono czytnik i pisarz (na metalu) | powyżej 1m ,(4W EIRP, Alien9900 typów, inna marka może powodować różnicę w danych) |
| Ręczny czytnik i pisarz (na metalu) | ponad 1.5m ,( Alien9011types, inna marka może powodować różnicę w danych) |
| Sposób polaryzacji | polaryzacja liniowa |
| Test zgodności wydajności RF | 100% ukończone przez testera Voyantic Tagformace z Finlandii |
| Opcje | kodowanie laserowe, sitodruk logo powierzchni, malowanie na powierzchni, wstępne wpisanie, zmienny kod QR lub złożony wzór |