Mamy najpopularniejsze Skórzana opaska na rękę RFID PU, w 2020 roku, który jest szeroko stosowany na koncertach, parkach rozrywki, biletach rozrywkowych, plażach itp.
Skórzana opaska na rękę RFID PU jest miękka w dotyku, skóra PU jest wygodna w noszeniu i nie ma zapachu. Szeroko preferowana przez konsumentów.
Xinyetong może zaoferować wszystkie rodzaje opaski RFID Pu Leather Wristband. Do wyboru są różne kolory, różne kształty i różne żetony.

| Pozycja | Skórzana opaska na rękę RFID Pu na imprezy |
| Materiał | Skóra pu |
| Żeton | TK4100,Mifare 1K, Ntag213, koduję slix itp. |
| Częstotliwość | 125 kHz/13.56 MHz |
| eeprom | Zgodnie z chipem |
| R / W | Odczyt/zapis |
| Protokół | ISO 11784/11785, ISO14443A, ISO15693 |
| Kolor | Niebieski, czerwony, żółty, zielony, czarny itp |
| Rozmiar | warunki indywidualne |
| Odległość odczytu | 0-10cm |
| Napisz wytrzymałość | 100000 czasy |
| Temperatura pracy | -25 ° C do 65 ° C |
| Czas przechowywania danych | 10 roku |
| Dostępne rękodzieło | Drukowanie logo lub numeru |
| próbki | Darmowe próbki są dostępne na życzenie |