Znacznik RFID do prania może pomóc w efektywnym zarządzaniu tekstyliami, bielizną i odzieżą.
Łącząc efektywność zarządzania zapasami w czasie rzeczywistym z rozszerzonym zakresem i dokładnością rewolucyjnej technologii znakowania UHF, klienci znacznie poprawią przyjmowanie, transport i śledzenie zasobów przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów poprzez poprawę przepływu pracy i wydajności.
Te tagi RFID do prania są wykonane z materiału poliestrowego i mają konstrukcję antenową, wykonaną z przodu i mają zasięg odczytu do 1-7 metrów.
Najcieńsza w branży, zmywalna etykieta UHF RFID jest elastyczna, miękka i wytrzymała, dzięki czemu idealnie nadaje się do płaskiej bielizny i odzieży.
Konstrukcja etykiety i bardzo wytrzymałe właściwości materiału zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym stosowaniu, przy około 200 praniach, co pozwala na ponowne użycie etykiety w innym produkcie lnianym przez oczekiwany cykl życia, zmniejszając w ten sposób całkowity koszt posiadania .
| Pozycja | Tag pralni RFID do zarządzania odzieżą hotelową w szpitalu |
|---|---|
| Materiał | Odporna na wysokie temperatury ściereczka do prania |
| Żeton | Kod U 8/Kod U 7/H3 itd. |
| Częstotliwość | 860-960MHz |
| Pamięć | EPC 96bits Użytkownik 32bits |
| R / W | Odczyt/zapis |
| Protokół | ISO/IEC 18000 6C |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 70mm * 15mm * 1.4mm/82mm * 17mm/60mm * 20mm |
| Odległość odczytu | 0-10m |
| Temperatura pracy | -25 ℃ do 65 ℃ |
| Mycie | 130℃ (255℉) przez 60 minut |
| Suszenie wstępne | 180℃ (352℉) przez 40 minut |
| Prasowanie | 200℃ (365℉) przez 5 minut |
| Leczenie sterylizacyjne | 150℃ (295℉) przez 50 minut |
| Ciśnienie odwodnienia | 60bars |
| MOQ | 500pcs |