Co to jest opaska z tkaniny Ntag213? Można o nim myśleć jako o wielofunkcyjnym i modnym bilecie elektronicznym, który integruje kontrolę dostępu, płatności, identyfikację i interakcję społeczną, co jest szeroko stosowane na imprezach, exhibitjony, koncerty, festiwale itp.
Ntag213 opaska z tkaniny składa się z dwóch części: tkanego paska i małej karty RFID z chipem Ntag213. Xinyetong Opaski z tkaniny Ntag213 dostępne są w różnych stylach, rozmiarach, materiałach itp. Zawsze znajdziesz coś dla siebie!
Opaski z tkaniny RFID są również znane jako opaski festiwalowe ponieważ są często używane na festiwalach. Nie tylko dodają kolorytu i witalności festiwalowi, ale także zapewniają szybszy dostęp do festiwalu, ciekawszy sposób interakcji społecznych i najwyższe bezpieczeństwo festiwali.
Xinyetong Opaski z tkaniny Ntag213 są wyjątkowe, niezwykle trudne do skopiowania i w pełni konfigurowalny, w tym Twoje logo, kolor, rozmiar, materiał. Istnieją dwa rodzaje opasek z tkaniny Ntag213: jeden jest wielokrotnego użytku, drugi jest jednorazowy.
Jeśli nie podobają Ci się oferowane przez nas modele, możesz samodzielnie zaprojektować, w tym logo, kolor, wzór, rozmiar itp. dostosować to dla Ciebie.
| Styl | Model | Typ | Rozmiar |
![]() | XYT-039 | Tkany pasek z tkaniny | Wielkość etykiety: 39*23 MM (rozmiar niestandardowy) Rozmiar pasma: 350 * 15/360 * 16MM |
![]() | XYT-042 | Cienka opaska strunowa | Wielkość etykiety: 34.5 * 26MM |
![]() | XYT-043 | Termosublimacja | Wielkość etykiety: 35 * 26MM Rozmiar pasma: 350 * 15/360 * 16MM |
![]() | XYT-046 | Opaska nylonowa | Rozmiar: Nastawny |
| Pozycja | Ntag213 Opaska z tkaniny |
| Materiał | tkanina, termotransfer, satyna miękka |
| Żeton | NTAG213 |
| Częstotliwość | 13.56MHz |
| Protokół | ISO14443A |
| Kolor | Możliwość dostosowania do własnych potrzeb |
| Rozmiar | 350*15mm,350*16mm,360*16mm,360*20mm,etc. |
| Pamięć | 144 bytes |
| Odległość odczytu | 0-10cm |
| Napisz wytrzymałość | 100000 czasy |
| Temperatura pracy | -25 ° C do 65 ° C |
| Czas przechowywania danych | 10 roku |
| próbki | Darmowe próbki są dostępne na życzenie |