To jest wyjątkowe Tag RFID do prania o dwóch różnych powierzchniach. Jedna strona wykonana jest z PPS, a druga z czarnej żywicy epoksydowej. Wygląda bardziej błyszcząco. Kiedy go dotkniesz, jest gładki. Spośród wszystkich metek do prania jest najlepiej wyglądający.
Ponadto, Etykieta do prania epoksydowego PPS jest bezpieczny, nietrujący, trwały i ekologiczny. Może być tak mały, jak średnica 15 mm. I jest zwykle łączony z chipami HF RFID, pracującymi na częstotliwości 13.56 MHz.
Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, Skontaktuj się z nami teraz a otrzymasz najlepszą ofertę.
| Pozycja | Etykieta do prania Mini Epoxy PPS |
| Materiał | PPS i żywica epoksydowa |
| Żeton | Ntag213, Ntag215, Ntag216, ICODESLIS itp. |
| Częstotliwość | 13.56MHz |
| Protokół | ISO14443A, ISO15693 (w zależności od chipa) |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | φ15mm, φ18mm, φ20mm, φ26mm, φ30mm itp. |
| Grubość | 2.5 mm lub na żądanie |
| Zmywalny czas | Ponad 200 razy |
| Pamięć | zależy od chipa |
| Odległość odczytu | 0-10cm |
| Napisz wytrzymałość | 100000 czasy |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 200 ° C |
| Czas przechowywania danych | 10 roku |
| próbki | Darmowe próbki są dostępne na życzenie |