Hvis du er på utkikk etter en stabil og holdbar RFID -tøyetikett, ikke gå glipp av det - RFID PPS -tøyetiketter fra XINYETONG.
● Laget av konstruert plast, vanntett, motstandsdyktig mot trykk, korrosjon og høy temperatur
● Ekstremt høy holdbarhet, opptil 200 sykluser med vask
● Søker om høy temperatur, høy luftfuktighet, korrosjonsbestandig tøft miljø
● Rask levering og god emballasje for å sikre at de kommer intakt og i tide.

PPS RFID -vaskerier er innkapslet av PPS -materiale som er en slags konstruksjonsplast med den beste varmebestandigheten. De kan fungere ved 180 ~ 220 ℃ og har fordeler med høy temperaturbestandighet, kjemisk korrosjonsbestandighet, gnidningsmotstand, god isolasjonsevne. Disse taggene tåler det tøffe miljøet i vaskeprosessen, og gir den perfekte løsningen for automatisk sporing av klær og intelligent sortering av klær.
Takket være PPS har RFID-tøyetikettene fortsatt utmerket elektrisk ytelse ved høye temperaturer, høy luftfuktighet og høyfrekvente forhold, i tillegg til industrielt tøy, kan det også brukes i andre tøffe miljøer.
1. Industrielt prosesskontrollsystem og automatiseringsstyring
2. Vedlikeholdsledelse for bilmotorer
3. Sporing av kjemisk materiale
4. Stiv og holdbar mekanisk produktstyring
5. Spesielle elektriske produkter og kjemisk utstyr
| PRODUKTSPESIFIKASJONER | |
| Materiale | PPS |
| Chip | N-TAG 213 |
| Frekvens | 13.56Mhz |
| Tilgjengelig størrelse | 30*5MM, 30*2.5MM, 35*4MM, 35*7MM,40*5MM, 52*8MM,etc |
| Tykkelse | 2.1mm, 4mm,5mm,7mm,8mm,etc |
| Driftstemperatur | -30 ° C til 200 ° C |
| FARGE | svart |
| Tilgjengelig Craft | Datakoding, logotrykk og lasernummer trykt, etc. |
| Mer chip tilgjengelig | TK4100, EM4200, T5577; Ntag215/216,Ultralight/C EV1, F08,1K S50, 4K S70, Desfire 2K/4K/8K, jeg kode SLI/x/s,Plus S/X SLE66R01, FElica-LiTE-S, Topaz512, TI2048, SALTO-kort, etc |
| Vaskbar tid | Mer enn 200 ganger |
| Service liv | 10 år |
| Sak | NTAG213 PPS Klesvaskbrikke |
| Materiale | PPS |
| Chip | NTAG213 |
| Frekvens | 13.56MHz |
| Protokoll | ISO14443A |
| FARGE | svart |
| Størrelse | φ13mm, φ15mm, φ18mm, φ20mm, φ26mm, φ30mm, etc. |
| Tykkelse | 2.5 mm eller på forespørsel |
| Vaskbar tid | Mer enn 200 ganger |
| Minne | 144 bytes |
| Leseavstand | 0-10cm |
| Skriv utholdenhet | 100000 ganger |
| Arbeidstemperatur | -30 ° C til 200 ° C |
| Datalagringstid | 10 år |
| Prøver | Gratis prøver er tilgjengelig på forespørsel |