I motsetning til vanlige RFID -blanke kort, Inkjet PVC-kort har et spesielt blekkskriverbelegg som gjør det mulig å skrive ut med en Epson eller Canon blekkskriver. Ntag213 blekkskriver er et av blekkskriver -PVC -kort med utmerket RF -ytelse. Hvis du leter etter et Inkjet-kort med full funksjon, er Ntag213 Inkjet-kortet et perfekt valg.
Xinyetong PVC-blekkpatron kan oppnå utskriftseffekter på fotonivå gjennom blekkskriverutskrift og har hurtigtørking, høyglans, vanntett, slitesterk, etc.
NFC NTAG213 blekkskriver PVC -kort er praktisk, rimelig og kan enkelt lage forskjellige personlige kort. Hvordan skrive ut blanke inkjet -kort med Epson- eller Canon -skriveren? Først trenger du en Epson- eller Canon -skriver med et PVC ID -kortbrett og noen utskrivbare inkjet -PVC -kort. Deretter kan du sende bildet til datamaskinen og deretter koble til skriveren. Etter å ha klikket på utskriftsknappen, kan du få hvilke kort du vil ha, som medlemskort, studentkort, firmakort, personlige fotokort, etc.
Standard NFC Ntag213 blekkskriver er samme størrelse som et kredittkort: CR 80(85.5*54 mm), men du kan tilpasse den. Xinyetong tilby tilpassede tjenester, og du kan fortelle oss hva slags blankt inkjet -PVC -kort du trenger, inkludert brikke, størrelse, form og andre krav. Her er det noe ikke-standard Inkjet PVC-kort som følger.
| Sak | NTAG213 blekkpatron |
| Materiale | PVC |
| Chip | NTAG213 |
| Frekvens | 13.56MHz |
| Protokoll | ISO14443A |
| FARGE | passelig |
| Størrelse | CR80 (85.5*54 mm) eller tilpasset |
| Minne | 144 bytes |
| Leseavstand | 0-10cm |
| Skriv utholdenhet | 100000 ganger |
| Arbeidstemperatur | -25 ° C til 65 ° C |
| Datalagringstid | 10 år |
| Utskriftsalternativer | Silketrykk, lasergravering, CMYK i full farge, Pantone, etc. |
| Håndverk tilgjengelig | Logo- eller nummerutskrift, strekkode, QR -kode, etc. |
| Prøver | Gratis prøver er tilgjengelig på forespørsel |