Enkeltlags rfid pvc armbånd brukes til konsertbilletter, datingfester, store opplæringskurs, smart medisinsk ledelse, etc.
Dette NFC-armbåndet er laget av flerlags PVC-materialer og innebygd med NFC-brikken. Selv om NFC PVC -armbånd i likhet med RFID -papirarmbånd er RFID -engangsarmbånd, er de mer vanntett og holdbar enn RFID -armbånd i papir.
NFC armbånd ble født med utviklingen av NFC-teknologi. I dag har de blitt et veldig populært og nyttig verktøy som transporterer oss til den smarte verden. De er ikke bare et armbånd, NFC -brikken i den som gjør den kraftig og multifunksjonell. Og de kan legges inn i forskjellige NFC -brikker, Ntag213 er den varme, som har bedre RF- og sikkerhetsytelse. Og de kan lages av forskjellige materialer, PVC er den kostnadseffektive, som er vanntett og holdbar. Så Ntag213 PVC -armbånd er et perfekt NFC løsning.
Her er noen classic Ntag213 PVC -armbåndsmodeller følgende. Dessuten kan du fortelle oss hva slags NFC PVC -armbånd du trenger, så gjør vi det tilpasse det for deg.
| Stil | Størrelse | Tilgjengelig Chip |
![]() | 170 * 25mm | Ntag213, Ntag215, Ntag216, etc. |
![]() | 208 * 25mm | Ntag213, Ntag215, Ntag216, etc. |
![]() | 250 * 31mm | Ntag213, Ntag215, Ntag216, etc. |
![]() | 252 * 40mm | Ntag213, Ntag215, Ntag216, etc. |
![]() | 290 * 28mm | Ntag213, Ntag215, Ntag216, etc. |
| Sak | NFC Enkeltlags PVC -armbånd |
| Materiale | PVC |
| Chip | NTAG213,MIfare S50,Mifare ultralight og så videre |
| Frekvens | 13.56MHz |
| Protokoll | ISO14443A, ISO15693 |
| FARGE | passelig |
| Størrelse | 25*170 cm, 25*208mm, 250*28mm, 250*31mm, 252*40mm, etc. |
| Minne | 144 bytes |
| Leseavstand | 0-10cm |
| Skriv utholdenhet | 100000 ganger |
| Arbeidstemperatur | -25 ° C til 65 ° C |
| Datalagringstid | 10 år |
| Prøver | Gratis prøver er tilgjengelig på forespørsel |