Sosiaalisen median tunnisteet Xinyetong Tehdas on hienosti pakattu ja voidaan räätälöidä. Yleisesti käytetään NTAG213 -siruja, jotka ovat erittäin suosittuja asiakkaiden keskuudessa.
| erä | NFC-anti-metalli-epoksi-kolikkokortti |
|---|---|
| Materiaali | PVC ja epoksi |
| Siru | NTAG213/NTAG215/NTAG216 |
| Taajuus | 13.56MHz |
| Protokolla | ISO14443A |
| Väri | Muokattavat |
| Koko | Mittatilaus |
| Muisti | 144/504/888 bytes |
| Lukuetäisyys | 0-10cm |
| Kirjoita kestävyys | 100000 kertaa |
| Työskentelylämpötila | -25 ° C 65 ° C: ssa |
| Tietojen säilytysaika | 10 vuotta |
| Tulostusasetukset | Silkkipainatus, laserkaiverrus, CMYK-värit, Pantone jne. |
| Käsityöt saatavilla | Logon tai numeron tulostus, viivakoodi, QR -koodi jne. |
| Näytteet | Ilmaisia näytteitä on saatavilla pyynnöstä |