RFID PVC -avaimenperä koostuu pienestä ei-standardista RFID PVC-kortista ja avaimenperästä tai köydestä. Erityinen muotoilu tekee siitä paljon mukavamman. Voit kiinnittää sen helposti avaimenperään tai laukkuun, eikä sitä ole helppo hukata.
Kuten tavalliset RFID -PVC -kortit, RFID -läheisyysavain tukee kaksoistulostusta. Se voidaan myös mukauttaa värin, logon, muodon, käsityön tai sirun mukautuksella. Pähkinänkuoressa, Xinyetong voi muokata sinulle tarpeidesi mukaan.

| LF 125kHz sirut |
| Sirun nimi | Protokolla | Koko | Taajuus |
| TK4100 | / | 64 bits | 125 kHz |
| EM4200 | / | 128 bits | 125 kHz |
| EM4305 | / | 512 bits | 125 kHz |
| T5577 | / | 330 bits | 125 kHz |
| HF 13.56 MHz sirut |
| Sirun nimi | Protokolla | Koko | Taajuus |
| Ntag213 | ISO14443A | 180 byte | 13.56 MHz |
| Ntag215 | ISO14443A | 540 byte | 13.56 MHz |
| Ntag216 | ISO14443A | 924 byte | 13.56 MHz |
| MIFARE Classic 1K | ISO14443A | 1 KB | 13.56 MHz |
| MIFARE Classic 4K | ISO14443A | 4 KB | 13.56 MHz |
| MIFARE Ultralight EV1 | ISO14443A | 80 byte | 13.56 MHz |
| MIFARE Ultralight C | ISO14443A | 192 byte | 13.56 MHz |
| KOODI SLIX | ISO15693 | 1024 bits | 13.56 MHz |
| 860 ~ 960 MHz UHF-sirut |
| Sirun nimi | Protokolla | Koko | Taajuus |
| Alien H3 | ISO18000-6C | 512 bits | 860 ~ 960 MHz |
| Impinj Monza 4 | ISO18000-6C | 96 bits | 860 ~ 960 MHz |
| UCODE G2iL | EPCglobal Class1Gen2 | 128 bits | 860 ~ 960 MHz |
| erä | RFID PVC -avaimenperä |
| Materiaali | PVC |
| Siru | LF -sirut/ HF -sirut |
| Taajuus | 125 kHz tai 13.56 MHz |
| Protokolla | ISO14443A |
| Väri | musta, keltainen, sininen jne |
| Koko | Mittatilaus |
| Muisti | Riippuu siruista |
| Lukemisetäisyys | 0-10cm |
| Kirjoita kestävyys | 100000 kertaa |
| Käyttölämpötila | -25 ° C 65 ° C: ssa |
| Tietojen säilytysaika | 10 vuotta |
| Tulostusasetukset | Silkkipainatus, laserkaiverrus, CMYK-värit, Pantone jne. |
| Käsityöt saatavilla | Logon tai numeron tulostus, viivakoodi, QR -koodi jne. |
| Näytteet | Ilmaisia näytteitä on saatavana pyynnöstä |