RFID -lemmikkitunniste voi hallita lemmikkisi kissaa tai koiraa tehokkaasti. Jokaisella lemmikkitunnisteella on oma ainutlaatuinen UID -tunnuksensa, jota voidaan käyttää lemmikkisi tunnistamiseen.
Jokainen RFID -lemmikkitagi voi kirjoittaa lemmikkitietoja ja muita tietoja, jotka haluat kirjoittaa.
Xinyetong voi tarjota kaikenlaisia RFID -lemmikkitunnisteita. Valittavana on erilaisia värejä, erilaisia muotoja ja erilaisia siruja. Tässä on joitain suosittuja RFID -avainmallit seuraavasti. Jos et pidä näistä, ota meihin yhteyttä ja kerro, millaisen RFID -kauko -ohjaimen haluat, voimme tehdä sen sinulle.
| Tyyli | Koko | Saatavilla Chip |
![]() | 24 29 mm * | Mifare Ultralight EV1, Ntag213, Ntag215, Ntag216 jne. |
![]() | 30 45 mm * | Mifare Ultralight EV1, Ntag213, Ntag215, Ntag216 jne. |
![]() | 42 46 mm * | Mifare Ultralight EV1, Ntag213, Ntag215, Ntag216 jne. |
![]() | 35 45 mm * | Mifare Ultralight EV1, Ntag213, Ntag215, Ntag216 jne. |
| erä | Kirjoitettava ABS -kauko -ohjain T5577 |
| Materiaali | PVC, PET, EPOXY |
| Siru | Mifare Ultralight EV1 |
| Taajuus | 13.56 MHz |
| eEPROM | 64 bytes |
| R / W | Lukea kirjoittaa |
| Protokolla | ISO 14443A |
| Väri | Mittatilaus |
| Koko | Mittatilaus |
| Lukemisetäisyys | 0-10cm |
| Kirjoita kestävyys | 100000 kertaa |
| Käyttölämpötila | -25 ° C 65 ° C: ssa |
| Tietojen säilytysaika | 10 vuotta |
| Tulostusasetukset | Silkkipainatus, laserkaiverrus, CMYK-värit, Pantone jne. |
| Käsityöt saatavilla | Logon tai numeron tulostus, viivakoodi, QR -koodi jne. |
| Näytteet | Ilmaisia näytteitä on saatavana pyynnöstä |